Prehlad doterajších víťazov

Historické umiestnenie tímov v kategóriách Elita Open SP (muži & ženy)

I. ročník / 2009
muži:
1. ŠK Victory stars Nová Dubnica (SR)
2. Slovácky FBK Uherské Hradište (ČR)
3. FBC Predátor Sabinov (SR)
ženy:
1. ŠK 98 Pruské (SR)
2. ŠK Slávia SPU DFA Nitra (SR)
3. ŠK Rebels 91 Topoľčany (SR)

II. ročník / 2010
muži:
1. Slovácky FBK Uherské Hradište (ČR)
2. ŠK Slávia SPU DFA Nitra (SR)
3. FBC Mikuláš Prešov (SR)
ženy:
1. HKL-MJM Bratislava (SR)
2. ŠK Slávia SPU DFA Nitra (SR)
3. FBC Mikuláš Prešov (SR)

III. ročník / 2011
muži:
1. Club 69 (SR/ČR)
2. ŠK Victory stars Nová Dubnica (SR)
3. SK Sabinov (SR)
ženy:
1. ŠK Dragons Bratislava (SR)
2. CVČ Unihoc Žirafa Žilina (SR)
3. Crazy Girls (SR/ČR)

IV. ročník / 2012
muži:
1. Club 69 (SR/ČR)
2. ŠK Rebels 91 Topoľčany (SR)
3. Slovácky FBK Uherské Hradište (SR)
ženy:
1. Alfasamice (ČR)
2. Baby z repre (SR)
3. Single ladies (SR)

V. ročník / 2013
muži:
1. Florbalki SK Team (SR)
2. Bláznivé krémeše (SR)
3. Marvel team (SR)
ženy:
1. Promile team (SR)
2. Alfasamice (ČR)
3. Bláznivé krémeše (SR)

VI. ročník / 2014
muži:
1. Marvel team (SR)
2. Club 69 (SR/ČR)
3. TJ Dobrkovice (ČR)
ženy:
1. Marvel team (SR)
2. ŠK Rebels 91 Topoľčany (SR)
3. ŠK Lido Bratislava (SR)

VII. ročník / 2015
muži:
1. Florbalki SK Team (SR)
2. Club 69 (SR/ČR)
3. ŠK Victory Stars Nová Dubnica (SR)
ženy:
1. Marvel Team (SR)
2. FBK Z.M.E.S. (SR)
3. Ovečky (SR)

VIII. ročník / 2016
muži:
1. Kalapu Onosenufu Iva (SR/ČR)
2. Sběrači (ČR)
3. EHC Skalica (SR)
ženy:
1. Hurikán Bratislava (SR)
2. ŠK Slávia SPU DFA Nitra (SR)
3. Kocky TN (SR)

IX. ročník / 2017
muži:
1. FRAM Floorball team (SR)
2. Club 69 (SR/ČR)
3. 1. FBC Trnava (SR)
3. Karlovi Svatebčani (ČR)
ženy:
1. IBF Pressburg (SR)
2. Hurikán Bratislava (SR)
3. Švárne devy (SR)
3. FbO Žochár Topoľčany (SR)
Hobby 4 vs. 4:
1. Sme tu omylom (SR)
2. Team 68 (SR)
3. FBC Stará Ľubovňa (SR)
3. IBK Valdes (SR)

X. ročník / 2018
muži:
1. Club 69 (SR/ČR)
2. Never say never (SR)
3. FRAM Floorball team
3. Sběrači (ČR)
ženy:
1. Pretty woman (SR)
2. FBC Orel Rtyně pod Krkonoší (ČR)
3. Kocky TN (SR)
3. CVCH team (SR)

Hobby 4 vs. 4:
1. II. FBC Szekesféhervár (SR)
2. 1. eFBeCe UPeCe (SR)
3. ICE Players Sereď (SR)
3. Dragons Hlohovec (SR)