Rozpis Elita

 
hala ( hall ) MŠH Klokočina
         
# čas kat skupina družstvo 1 družstvo 2 výsledok
  time cat group team 1 team 2 result
 
PIATOK 28.6.2019
         
1. 13:00 M A IBF Pressburg Lions Bratislava 2:0
2. 13:45 M B ŠK Slávia SPU DFA Nitra Fbc Medvede Žilina 3:4
3. 14:30 Ž A FBK HARVARD PARTIZÁNSKE Snipers Bratislava 2:3
4. 15:15 M C Maskantje Juniors Dragons 3:2
5. 16:00 Ž B FbK Kurací do placky Wild Girls 3:2
6. 16:45 M C Sibírske Medvede MSK MATEC 1:8
7. 17:30 M B Fbc Medvede Žilina II.FBC 2:2
8. 18:15 Ž A Slovan Rimavská Sobota FBK HARVARD PARTIZÁNSKE 0:7
9. 19:00 Ž B Orel Rtyně v Podkrkonoší FbK Kurací do placky 7:0
10. 19:45 M C Sibírske Medvede Jägerbomb 1:9

 

 
hala ( hall ) SPU
         
# čas kat. skupina družstvo 1 družstvo 2 výsledok
  time cat. group team 1 team 2 result
 
PIATOK 28.6.2019
         
11. 15:00 Ž B Hurikán Bratislava Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:2
12. 15:45 M A Predators Sabinov Falcons Stará Ľubovňa 6:1
13. 16:30 Ž A Kocky TN Slovan Rimavská Sobota 6:4
14. 17:15 M C Jägerbomb Dragons 6:1
15. 18:00 M B ŠK Slávia SPU DFA Nitra Snipers Bratislava 4:5
16. 18:45 M C MSK MATEC Maskantje Juniors 4:8
17. 19:30 M A Lions Bratislava Predators Sabinov 3:6

 

 
hala ( hall ) MŠH Klokočina
             
# čas kat skupina družstvo 1 družstvo 2 výsledok rozhodca rozhodca
  time cat group team 1 team 2 result referee referee
 
SOBOTA 29.6.2019
             
18. 8:30 M C Jägerbomb MSK MATEC 4:2    
19. 9:15 M A Lions Bratislava Falcons Stará Ľubovňa 0:5    
20. 10:00 M B II.FBC ŠK Slávia SPU DFA Nitra 4:3    
21. 10:45 Ž A Kocky TN FBK HARVARD PARTIZÁNSKE 1:1    
22. 11:30 Ž B Wild Girls Orel Rtyně v Podkrkonoší 1:5    
23. 12:15 M C Maskantje Juniors Jägerbomb 5:5    
24. 13:00 M A IBF Pressburg Falcons Stará Ľubovňa 2:2    
25. 13:45 M B Snipers Bratislava II.FBC 2:7    
26. 14:30 Ž A Snipers Bratislava Kocky TN 8:4    
27. 15:15 M C MSK MATEC Dragons 1:3    
28. 16:00 Ž B Hurikán Bratislava Wild Girls 4:1    
29. 17:00 M osemfinále Fbc Medvede Žilina Lions Bratislava 4:1    
30. 17:45 M osemfinále Falcons Stará Ľubovňa MSK MATEC 4:0    
31. 18:30 Ž štrťfinále Snipers Bratislava Wild Girls 3:2    
32. 19:15 Ž štrťfinále Orel Rtyně v Podkrkonoší Slovan Rimavská Sobota  6:3    

 

 
hala ( hall ) SPU
         
  # čas kat. skupina družstvo 1 družstvo 2 výsledok
    time cat. group team 1 team 2 result
   
SOBOTA 29.6.2019
         
  33. 9:00 M C Sibírske Medvede Maskantje Juniors 1:9
  34. 9:45 M A Predators Sabinov IBF Pressburg 5:1
  35. 10:30 Ž A Slovan Rimavská Sobota Snipers Bratislava 3:3
  36. 11:15 M B Fbc Medvede Žilina Snipers Bratislava 6:1
  37. 12:00 M C Dragons Sibírske Medvede 5:0
  38. 12:45 Ž B Hurikán Bratislava FbK Kurací do placky 2:3
  39. 17:00 M osemfinále IBF Pressburg ŠK Slávia SPU DFA Nitra 8:2
  40. 17:45 M osemfinále Dragons  Snipers Bratislava 3:5
  41. 18:30 Ž štrťfinále FBK HARVARD PARTIZÁNSKE Hurikán Bratislava 3:1
  42. 19:15 Ž štrťfinále FbK Kurací do placky Kocky TN 2:6

 

 
hala ( hall ) MŠH Klokočina
         
# čas kat skupina družstvo 1 družstvo 2 výsledok
  time cat group team 1 team 2 result
 
NEDEĽA 30.6.2019
         
43. 9:00 M štrťfinále Predators Sabinov Snipers Bratislava 2:3 s.n
44. 9:45 M štrťfinále Jägerbomb IBF Pressburg 2:3 s.n
45. 10:30 M štrťfinále II.FBC Falcons Stará Ľubovňa 8:4
46. 11:15 M štrťfinále Maskantje Juniors Fbc Medvede Žilina 4:3 s.n
47. 12:00 Ž 1/2 Snipers Bratislava Kocky TN 0:3
48. 12:45 Ž 1/2 Orel Rtyně v Podkrkonoší FBK HARVARD PARTIZÁNSKE 5:2
49. 13:30 M 1/2 Snipers Bratislava Maskantje Juniors 2:1
50. 14:15 M 1/2 IBF Pressburg II.FBC 6:1
51. 15:00 Ž finále Kocky TN Orel Rtyně v Podkrkonoší 0:12
52. 16:00 M finále Snipers Bratislava IBF Pressburg :
  17:15     vyhodnotenie    

Slovenský pohár vo florbale