Tabuľky

Slovenský pohár vo florbale 2019

Prípravka U11

Por.

Názov tímu

Z

V

R

P

Skóre

Body

1.

Galaktikos Bratislava

7

7

0

0

61:20

14

2.

Grasshoppers Žilina

7

6

0

1

64:19

12

3.

Revel SC Tren. Teplice

7

5

0

2

40:25

10

4.

1, FBC Trenčín

7

4

0

3

49:31

8

5.

CVČ Domino Zvolen

7

3

0

4

29:34

6

6.

FBK Zákamenné

7

2

0

5

30:43

4

7.

1. SC Bohumín

7

1

0

6

20:55

2

8.

FBC Slavkov

7

0

0

7

13:60

0

 

Slovenský pohár vo florbale 2019

Skupina A / starší žiaci U15

SP 2019

FBC Páv Piešťany

ŠK Slávia

SPU DFA Nitra      

FBK Púchov

1. SC Malacky

V.

R.

P.

SKÓRE

B.

FBC Páv Piešťany

 SP2019

3:1

2:3

2:2

 1  1

7:6

3

ŠK Slávia SPU DFA Nitra      

1:3

 SP2019

4:5

5:3

 1

10:11

 2

FBK Púchov

3:2

5:4

 SP2019

6:2

 3  0

14:8

1. SC Malacky

2:2

3:5

2:6

 SP2019  0

7:13

1



Slovenský pohár vo florbale 2019

Skupina B / starší žiaci U15

SP 2019

FBK Harvard Partizánske

FBK AS Trenčín 

CVČ Domino Zvolen červení 

ŠK Lido Bratislava

V.

R.

P.

SKÓRE

B.

FBK Harvard Partizánske

 SP2019

1:2

7:5

6:3

 2

14:10

 4

FBK AS Trenčín 

2:1

 SP2019

3:0

6:2

 3  0

11:3

 6

CVČ Domino Zvolen červení 

5:7

0:3

 SP2019

4:3

 1 0 2

9:13

 2

ŠK Lido Bratislava

3:6

2:6

3:4

 SP2019  0 0 3

8:16



Slovenský pohár vo florbale 2019

Skupina C / starší žiaci U15

SP 2019

Žltý Sneh Košice

CVČ Domino Zvolen bieli

CVČ Piešťany Červeník

Galaktikos Bratislava

V.

R.

P.

SKÓRE

B.

Žltý Sneh Košice

 SP2019

8:1

11:0

6:1

 3

25:2

 6

CVČ Domino Zvolen bieli

1:8

 SP2019

1:3

1:4

 0

3:15

 0

CVČ Piešťany Červeník

0:11

3:1

 SP2019

0:3

 1

3:15

 2

Galaktikos Bratislava

1:6

4:1

3:0

 SP 2019  2

8:7

 4



Slovenský pohár vo florbale 2019

Základná skupina / juniori U19


SP 2019

FBC Vikings Kopřivnice

Meteníci Likavka

FBC White Eagles Bratislava

FBK Michalovce

DEAD CROWNS

V.

R.

P.

SKÓRE

B.

FBC Vikings Kopřivnice

 SP2019

2:2

5:4

3:2

2:2

 2 2 0

12:10

 6

Meteníci Likavka

2:2

 SP2019

4:5

2:5

1:4

 0

9:16

 1

FBC White Eagles Bratislava

4:5

5:4

 SP2019

3:4

5:4

 2 0  2

17:17

 4

FBK Michalovce

2:3

5:2

4:3

 SP2019

4:4

 2 1 1

15:12

DEAD CROWNS

2:2

4:1

4:5

4:4

 SP2019  1

14:12

 4

Slovenský pohár vo florbale 2019

Skupina B / dorastenci U17


SP 2019

FBC Vikings Kopřivnice

FBK Púchov

ŠK Tsunami Záhorská Bystrica 

FBK Zákamenné

ŠK Slávia SPU DFA Nitra

V.

R.

P.

SKÓRE

B.

FBC Vikings Kopřivnice

 SP2019

2:1

4:2

5:2

5:1

 4 0

16:6

 8

FBK Púchov

1:2

 SP2019

2:6

2:3

3:2

 1

8:13

 2

ŠK Tsunami Záhorská Bystrica 

2:4

6:2

 SP2019

5:1

6:9

 2

19:16

 4

FBK Zákamenné

2:5

3:2

1:5

SP2019 

1:4

 1  0

7:16

 2

ŠK Slávia SPU DFA Nitra

1:5

2:3

9:6

4:1

 SP2019  2  0  2

16:15

 4

Slovenský pohár vo florbale 2019

Skupina A / dorastenci U17

 

SP 2019

ZŠ Svrčinovec

FBK AS Trenčín

FBC SLAVKOV

FBC Páv Piešťany

DTF team Detva Joxers

TJ Sokol Gajary

V.

R.

P.

SKÓRE

B.

ZŠ Svrčinovec

 SP2019

3:4

2:1

4:3

3:2

4:4

 3

16:14

 7

FBK AS Trenčín

4:3

 SP2019

0:6

3:2

2:3

7:2

 3

16:16

 6

FBC SLAVKOV

1:2

6:0

 SP2019

5:1

2:1

4:1

 4

16:5

 8

FBC Páv Piešťany

3:4

2:3

1:5

 SP2019

4:7

2:3

 0

12:22

DTF team Detva Joxers

2:3

3:2

1:2

7:4

 SP2019

2:5

 2

15:16

 4

TJ Sokol Gajary

4:4

2:7

1:4

3:2

5:2

 SP2019  2  1  2

15:17

 5

 

Slovenský pohár vo florbale