Prihlásné tímy mládež

Prípravka U11:

P.č. Názov tímu                        Štát           Variab. symbol            Štartovné

1. FBK Zákamenné                     /SK/            19071102               uhradené

2. Revel Trenčianske Teplice        /SK/           19071103               uhradené

3. CVČ Domino Zvolen                /SK/            19071104               uhradené

4. FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina /SK/   19071105              uhradené

5. 1. SC Bohumín                          /CZ/            19071106              uhradené

6. Galaktikos Bratislava                 /SK/            19071107              uhradené

7. FBC SLAVKOV                          /CZ/            19071108               uhradené

8. 1.ŠK FBC Trenčín                     /SK/             19071109              uhradené

 

Mladší žiaci U13: 

 

Organizačný tím SP 2019 ruší kategóriu mladší žiaci z dôvodu malého počtu

registrovaných družstiev

Starší žiaci U15:

P.č. Názov tímu                      Štát           Variab. symbol            Štartovné

1. ŠK Slávia SPU DFA Nitra     /SK/           19071502                 uhradené   

2. FBK Púchov                          /SK/           19071503                uhradené   

3. ŠK Lido Bratislava                 /SK/           19071504                uhradené

4. CVČ Domino Zvolen červení  /SK/          19071505                uhradené

5. Žltý Sneh Košice                   /SK/            19071506                uhradené

6. FBK AS Trenčín                     /SK/            19071507                uhradené

7. 1. SC Malacky                       /SK/             19071508                uhradené

8. CVČ Piešťany - Červeník      /SK/           19071511                 uhradené

9. Galaktikos Bratislava             /SK/           19071512                 uhradené

10. FBC Páv Piešťany                 /SK/           19071513                 uhradené

11. FBK Harvard Partizánske      /SK/           19071514                 uhradené

12. CVČ Domino Zvolen bieli      /SK/           19071515                  uhradené

Dorastenci U17:

P.č. Názov tímu                      Štát           Variab. symbol             Štartovné

1. ZŠ Svrčinovec                    /SK/            19071701                  uhradené 

2. FBC Vikings Kopřivnice       /CZ/           19071703                   uhradené

3. FBK Zákamenné                  /SK/           19071704                   uhradené

4. FBK AS Trenčín                   /SK/           19071705                   uhradené

5. FBK Púchov                         /SK/           19071706                   uhradené 

6. TJ Sokol Gajary                    /SK/           19071707                   uhradené

7. ŠK Slávia SPU DFA Nitra      /SK/          19071708                    uhradené

8. FBC SLAVKOV                     /CZ/           19071709                   uhradené

9. DTF team Detva Joxers      /SK/           19071710                      uhradené

10. FBC Páv Piešťany                /SK/          19071711                    uhradené

11. Tsunami Záhorská Bystrica  /SK/         19071713                      uhradené

Juniori U19:

P.č. Názov tímu                   Štát          Variab. symbol                 Štartovné

1. FBC White Eagles           /SK/           19071901                       uhradené 

2. Meteníci Likavka             /SK/            19071902                       uhradené

3. FBC Vikings Kopřivnice    /CZ/          19071903                        uhradené

4. FBK Michalovce               /SK/            19071905                       uhradené

5. Dead Crowns                  /SK/             19071906                       uhradené